האם באמת מגדלים חתולי בונסאי בצנצנות?

התשובה היא לא.

לשם שינוי, נושא שנשמע בעל פוטנציאל ריאלי לזוועות העולם הזה, מתברר כי איננו כך.זהו סיפורו של אתר באינטרנט שכתובתו www.bonsaikittens.com (האתר אינו פעיל יותר), בו תוארו אחת לאחת הפעולות אותן יש לנקוט על מנת לגדל חתולים קטנים ובצורת צנצנות. בלי להרחיב יתר על המידה (כי בכל זאת, ספגנו מספיק להיום עם דובוני איכפת לי), יש להכניס את החתלתול שזה עתה נולד לתוך צנצנת, ולגדל אותו שם (+עניינים טכניים של איך להאכיל אותו, איך הוא עושה צרכים וכו'). על כך קמו אגודות נגד התעללות בבעלי חיים וצעקו חמס! יש להם אפילו אתר באינטרנט בו אפשר לחתום על עצומה למגר את הרע הזה מן העולם (והנה היא, למי שרוצה לחתום). אני מקווה שלא חתמתם, כי את מה שאני אכתוב לכם כעת, יוזמי העצומה הזאת כנראה עדיין לא יודעים (אבל כדאי לכם להיכנס לאתר בכל מקרה, ולראות מה הם כתבו. הם היו ממש היסטרים בעניין):האתר של ה- bonsaikittens הוא בדיחה. לא היה מעולם איש או ארגון שהתכוון לבצע, או ביצע, גידול של חתולים בצנצנות.

באמת, אנשים! הרי ידוע לכל שחתולים שורפים במדורות של כת השטן, מרעיבים אותם ברחובות, מחוקקים נגדם ונגד מאכיליהם חוקים, לא שמים להם מים בימים חמים כמו עכשיו (אנא- דאגו לחתולים בסביבתכם! לפחות מים), בועטים בהם, מבהילים אותם, משסים בהם כלבים, טוענים שהם ברואי השטן (טוב, בעיקר בתרבויות נוצריות) מתעללים בהם, דורסים אותם ואחר כך עוד טוענים שהם אנטיפטים ולא נאמנים! באמת אפשר להאשים אותם.   בכל אופן, לגדל אותם בצנצנות- זה לא. בכל מקרה, המחאה של ארגוני זכויות בעלי החיים עבדה: רשויות החוק, ביניהן ה- FBI בדקו את העניין, וגילו שאכן האתר הוא בדיחה. כמו כן, הם ווידאו שכל התמונות המוצגות באתר של חתולי בונסאי הן מבוימות ועברו ריטוש. האתר הורד מהרשת, והשקט חזר לשקוט בעולם. כל מה שנותר עכשיו לפעילים היקרים הוא לתקן את העולם. שטויות. סופשבוע אחד והם מסיימים עם זה. ואז הם יוכלו להתפנות לחופשה ההיא בטוסקנה.

ואנו נסיים במבצע שחל כעת: "תנו מים לחתולים". המבצע עד תחילת עונת גשמים.

המערכת.(ומצטרפים אליה במיאו החתולות נאדיה וטיני והחתולים שמואל א' וחתואל. כבר לא עימנו: שמואל ב', קירה. נעדר זמנית: רומי) כל המעוניין לצרף את חתולו/חתולתו למועדון- מוזמן.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *