תאריכו את זה- סיינפלד

בוקר טוב לכולם,
היום לפני 9 שנים בדיוק, ב- 14 במאי 1998, שודר פרק הסיום של הסדרה האלמותית "סיינפלד".
הפרק נצפה על ידי 76 מיליון צופים באמריקה, וכך נכנס למקום השלישי ברשימת פרקי הסיום הנצפים ביותר (אחרי "מ.א.ש" ו"חופשי על הבר"). למי שלא ראה את הפרק, לא נספר מה היה שם, אבל הנה כמה עובדות ש(אולי) לא ידעתם על הסדרה:
–       ‏כל שם של פרק מתחיל במילה the‏: למשל, the soup Nazi ‏, the puffy shirt, the voice‏ וכו'.
–       ‏הדירה של קרמר שייכת למעשה לפול בקמן, מהסדרה "משתגעים מאהבה". הוא מתעקש לא למכור את הדירה עד שג'יימי, אשתו, מכריחה אותו. הדבר אינו מוזכר ב"סיינפלד", אך הוא הוזכר ב"משתגעים מאהבה".
–       ‏ברוב הפרקים רואים את ג'רי אוכל קערת דגנים.
–       ‏כמעט בכל הפרקים יש איזשהו אזכור לסופרמן.
–       ‏והפרטים הכי מעניינים (שאספה בשבילכם המערכת, כי זה מה שבאמת מעניין אותה בחיים): ג'רי יצא במהלך הסדרה עם 67 נשים שונות, ג'ורג' יצא עם 57, איליין עם 48 גברים וקרמר עם 26 נשים.
–       ‏ג'רי זרק בחורות כי חשד שיש להן שדיים עם סיליקון, כי השתיקו אותו בעת צפייה בטלוויזיה (שששש…), כי אכלו אפונים אחד-אחד.
–       ‏זרקו את ג'רי כי: ראו את המופע שלו, הוא דיבר מלוכלך במיטה, חשבו שהוא מחטט באף ברמזור, חשבו שהוא וג'ורג' זוג הומואים (not that there's anything wrong with that‏), הוא לא הסכים להשתמש במברשת השיניים של הבחורה, וכי הוא לא ידע איך קוראים לאחת מהן.
–       ‏ג'ורג' זרק מישהי כי היא ניצחה אותו בשחמט, ומישהי אחרת כי היא הייתה דומה יותר מדי לג'רי. גם את ג'ורג' זרקו כי הוא חיטט באף. מישהי זרקה אותו כי הוא טען שהיא מזייפת אורגזמות, מישהי אחרת כי הוא ברח משריפה ודחף זקנים וילדים, ואחרת כי הוא לא הסכים לשכב איתה.
–       ‏איליין ודייויד פאדי נפרדו וחזרו 12 פעמים. היא זרקה גם גברים אחרים כי הם עישנו, היו נגד הפלות, והיו חולי נפש. את איליין זרקו כי היא התעקשה על סימני קריאה, כי היא חשפה את הפטמה שלה בכרטיס ברכה לחג המולד, וכי היא הסריחה מהמכונית של ג'רי.
–       ‏קרמר זרק נשים שהיו מרוכזות בעצמן, לא עשו כלום עם החיים שלהן, או שינו תסרוקת.
אז תאריכו את זה, חברים, שלא נאלצתם לצאת עם אחת מהדמויות של הסדרה. אחרת לא הייתם יכולים לחטט באף, להשתמש במברשות שיניים של אנשים אחרים, לעשות שששש… בקולנוע ולאכול אפונים בדרך שלכם. מצד שני- אולי באמת אנשים כאלה הם פסולי-חיתון (כמו שאומרת המתולתלת), מי יודע?
יום טוב,
מ. שאילתא.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *